Praca

Aktualna oferta pracy na stanowisko

Protetyk Słuchu / Audiometrysta

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

– kompleksowa obsługa pacjentów związana z protezowaniem słuchu,
– doradztwo i dopasowywanie pomocy słuchowych dla Pacjentów,
– sprzedaż aparatów słuchowych z oferty firmy
– organizacja pracy w powierzonym punkcie obsługi Pacjenta
– sporządzanie dokumentacji oraz raportowanie
– promocja firmy na zewnątrz

Wymagania:

– umiejętność pracy z wymagającym, trudnym klientem,
– cierpliwość, otwartość oraz życzliwość,
– nastawienie na wyniki
– łatwość nawiązywania kontaktów,
– wykształcenie kierunkowe,
– motywacja do pracy i chęci rozwoju zawodowego,
– biegła obsługa komputera – Word, Excel, NOAH,
– mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

– atrakcyjne zarobki oraz motywujący system wynagrodzeń,
– możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego,
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy
– samodzielne zarządzanie punktem oraz własną pracą
– możliwość rozwoju zawodowego,
– cykl szkoleń,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.