Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Protetyk Słuchu/ audiometrysta (ka)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- kompleksowa obsługa pacjentów związana z protezowaniem słuchu,

- doradztwo i dopasowywanie pomocy słuchowych dla Pacjentów,

- sprzedaż aparatów słuchowych z oferty firmy

- organizacja pracy w powierzonym punkcie obsługi Pacjenta

- sporządzanie dokumentacji oraz raportowanie

- promocja firmy na zewnątrz

Wymagania:

- umiejętność pracy z wymagającym, trudnym klientem,

- cierpliwość, otwartość oraz życzliwość,

- nastawienie na wyniki

- łatwość nawiązywania kontaktów,

- wykształcenie kierunkowe,

- motywacja do pracy i chęci rozwoju zawodowego,

- biegła obsługa komputera - Word, Excel, NOAH,

- czynne prawo jazdy kat. B.

Warunek konieczny:

- doświadczenie na stanowisku protetyka słuchu lub asystenta

Oferujemy:

- atrakcyjne zarobki oraz motywujący system wynagrodzeń,

- możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy

- samodzielne zarządzanie punktem oraz własną pracą

- możliwość rozwoju zawodowego,

- cykl szkoleń,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

2017  OTOTECHNIKA- Aparaty słuchowe, Badanie słuchu Warszawa